Matisse Mi Yoksa N&D Mi ?

Tikih

Merhabalar arkadaşlar bir süre N&D kullandım fakat fiyatı fazla geldi. Ve bende matisseye geçmek istiyorum. Sizce doğru bir karar mı ? Matissenin 10 kgsini 234 tl ye buldum normal mi ?

3 CEVAP

guineapigela

Ben N&D kullaniyorum. Evet fiyati biraz farkli ama bence matisse iyi bi karar olmayabilir bu benim fikrim tabi baskalaro ne der. Bilemem

onurtemiz

Matisse uygun mamalar arasında en iyisidir. Ama ND kaliteli mamalar arasında ilk sıralara oynar. ND nin ekonomik paketleri var 5 kg ya da 10kg) . Büyük paket satın alarak daha ekonomik olur. Ama sizi zorluyorsa Matisse e geçin size kalmış. İkisi de aynı şirketin mamaları. Aynı firma üretiyor. Matisse 10 üzerinden 5.6- ise ND 8.5-9'dur. Size tavsiyem daha detaylı araştırıp uygun fiyata satanlar olabilir ND devam edin. Büyük paket alıp daha ekomonik yapabilirsiniz.

Tikih

Çok teşekkür ederim N&D kullanmaya devam edeceğim:))