Bu Mama Nasıl

Reflex markasının balıklı kısır kedi mamasını almak istiyorum. İlk defa alıcam. Daha önce alıp kullanan var mı? Reflex markası iyi midir? Önerir misiniz? Yanıtlarsanız sevinirim. :):)

6 CEVAP

Muzeyyennb

Proplan önermem... Marka olmasi onemli degil onemli olan içeriği

felishuman

İyi bir mama değil aynı fiyata daha iyilerini bulabilirsiniz

Simbat

O kadar ucuz mamaları kedilere vermek doğru değil. Mamadan kısarsanız veterinerde ödersiniz. En azından pro choice kullanın.

Merhaba bende sizle aynı fikirdeyim sadece bir arkadaşım tavsiye etmişti. Bende emin olamadım size sormak istedim. Teşekkürler cevapladığınız için.

Simbat

Proplan veya Nd' yi önerebilirim. İyi markalardır.

onurtemiz

Proplan almayın.
Eğer bütçe probleminiz varsa Matisse, Advance, Sanabelle yedirebilirsiniz. Ama bütçeyi biraz zorlayarak ND düşük tahıllı mamma çeşitlerinden verin. Hem sağlıklı hem güvenli (3 çeşidi var düşük tahıllı serinin)