Tuvalet Alışkanlığı

Merhaba.Sokaktan 3 tane 15 günlük kedi aldım. Anneleri terketmişti. Şimdi 1 aya yakın oldular. Onlara tuvalet alışkanlığı edindirmek istiyorum. Bir tanesi kuma alıştı gibi gidip yapıyor. Ama diğer ikisi ne yaparsam yapıyım alışmadı. Yardımcı olur musunuz? Onları nasıl tuvalete alıştırabilirim. Cevaplarsanız sevinirim :) :)

1 CEVAP

Nurada

Bizde kocaman karton bir kutu vardı içine zemini yumuşak olsun diye battaniye koymuştuk. Orada duruyoralrdı. Yanlarınada ayakkabı kutusu tarzı bi kutuya kum doldurduk oraya gide gele mecburen yapmaya başlamışlardı