Mama Tavsiyesi

Merhaba. Ben kuru mamamı değiştirmek istiyorum. Bana önerebileceğiniz kısırlaştırılmış kedi mamaları var mı? Cevaplarsanız sevinirim :)

5 CEVAP

Simbat

Bütçenizi belirtirseniz daha gerçekçi tavsiyelerde bulunabiliriz :)

aşırı pahalı olmamak :) orta fiyatlı

Simbat

Diğer sorunuza yazmışım :)

Simbat

Proplan veya Nd' yi önerebilirim. İyi markalardır.

onurtemiz

Siz direk ND yedirin ömrü boyunca kafanız rahat etsin. ND halen pahalı geliyorsa size kaliteli biraz daha düşürüp Matisse, Sanabelle, Advance alın. Bunlar dışında ucuz mama almayın. Nd orta fiyat oluyor (ya da ortanın bir tık üstümü :- )