Kedim Sıcaktan Bunalır Mı

Sevdakkus

Merhaba,kedim sıcaktan bunalır mı acaba,izmirde oturuyorum burası çok sıcak oluyor fakat evimde klima tarzı şeyler kullanamıyoruö sağlık nedeniyle,kedim etkilenmez dimi sıcaktan

6 CEVAP

Simbat

Kediler sıcağı sever. Bizim yaşayabildiğimiz tüm sıcaklıklarda rahatlıkla yaşayabilirler . Endişe etmeyin

pamuk18pamuk

Islak değilse ve içebileceği pis su yada deterjan gibi birşey yoksa yatabilir bence yani sağlıksız derken ne konuda sağlıksız anlayamadım da

Muzeyyennb

Biz de sıcaktan bunalıyoruz bazen onlarda bunalıyorlardır hatta uyuşuk bir şekilde oluyorlar genelde. Banyonuzu ıslatıp orada serinlemesini sağlayabilirsiniz :)

Sevdakkus

Banyoda yatmasını sürekli engelliyoruz,sağlıklı olmadığı için. Ama sanırım tek çare :)

pamuk18pamuk

Evet bunalabilir banyoda yatmasını neden engelliyordunuz ıslak mıydı

Sevdakkus

Wc ve banyo bir olduğu için