Kedimin Çok Hızlı Nefes Alıyor

sonqkrall

Merhaba kedim 5 aylık dişi british sahiplendiğimizde 3 aylıkdı 2 aydan beri bizimle beraber beraber oynuyoruz ama bi problemimiz var.Mişha ile bi 5 dakika ip oyunu oynasak hemen köpek gibi dili dışarda çok hızlı nefes almaya başlıyor.Ben oyunu bırakıyorum bu sefer o kendi odadan odaya koşuyor durmuyor tutsam kaçıyor.Sonra soğuk mermere uzanıyo.Dili dışarda 5 dakika rahat hızlı hızlı nefes alıyor.İnternetden araştırdım kalp hastalığı olabilir diyor lütfen yardımcı olurmusunuz.Mamasını yemesinde problem yok ishal değil suda içiyor.Ama neden böyle oluyor bilmiyorum

3 CEVAP

sonqkrall

arkadaşlar buda videosu videoya çektim lütfen izleyipde yorum yaparsanız çok sevinirim
https://youtu.be/ggX0BHLSU9I

Bilgeylmz

Sıcaktan olabilir diye düşünüyorum veya ciğerlerinde bir problem olabilir. Muhtemelen sıcaktan oluyor. Benim kedim balkondan düştügunde böyke nefes alıyordu. Kolu ağrıdıgından yapıyor dedi veteriner. Kolu kırılmıştı. Yaklaşık 5 gün falan böyle nefes aldı. Sonra düzeldi.