N&D Nin Bu Mamasını Kullanan Var Mı?

Bilgeylmz

Şimdi veterinerden geldik. Ve N&D mama aldık. Ilk defa kullanacağım. Bir önceki maması RC 'idi. Şu an karıştırarak veriyorum. Rc bittiginde sadece N&D vereceğim. Tüy dokülmesine karşı bir mamaymış. Aranızda bunu kullanan var mı? Tüyleri daha sağlıklı yapıyor mu? Çunku bu aralar aşırı derecede tüyleri dökülüyor. Sıcaktan olsa gerek...

2 CEVAP

ursaminor

Sıcaklardan oluyor.

Bu mamayı bir arkadaşım kullandı ve işe yaradığını söylemişti. Zaten balıklı mamalar kedilerin tüylerinin parlamasına ve güçlenmesine genel olarak yardımcı oluyor. Bu konuda acana pasifica süper ötesi iyidir. Kinoa, veteriner serisi. O yüzden nette bulunmuyor ve oldukça pahalı bir seri. En azından biz weight management olanına 125TL vermiştik. O yüzden bunun yerine aynı fiyat bandında Acana PAsifica da deneyebilirsiniz. Üstelik N&D çok yediriyor. Acana'yla ise daha az mama ile doyuyorlar. Bir keresinde bir yazı okumuştum. Kediler gerekli proteini ve besini alana kadar mama yer diye. Mama kalitesiz ve tahıllı oldukça aslında daha çok yiyorlar mantıken. Acana'da hiç bu sorunu yaşamıyorduk. Ama işte o da alerji yapıyor içindeki mercimek nedeniyle. N&Dde bezelye var o yapmıyor. Ondan N&D ile devam ediyoruz biz.

onurtemiz

ND nin bu serisini netten almak istedim ama Vet'te satılıyormuş evet. Balıklı tüm mamalar kedilerin tüyleri içindir. İyi gelecektir kaliteli markadır zaten ND. Daha uygun fiyat olsa Veterinerlerden alırım ama bir aylık mamaya 125 tl vermek istemiyorum