Annesiz 12-13 Gunluk Kedimiz Anne Sutu Tozu İcmiyor Ve Cok Halsiz Düşt Artık, Acil Sut Anne Ariyoruz

ayseguldo

muhtemelen 5-6 gunlukken sokakta buldugumuz su an 12-13 gunluk olan iki kedimizden biri toz sut icmiyor ve halsiz dustu. bir iki kere onu kendine getirecek kadar sut emecegi anadolu yakasinda bir anne kedi ariyoruz...

8 CEVAP

beautifulcat

sosyal platformlarda yazabilirsiniz , daha fazla insana ulaşır. paylaşınca linkini bize de atarsanız bizde linki dağıtmaya yardımcı oluruz

Nurada

Bizim bebekler daha küçüktü bulduğumuzda süt tozunu tolere edemediler. Süt yumurta sarısı ve az şekeri karşıtırın verin biz öyle büyüttük çok sağlıklılar şuan

Nurada

Vakit kaybetmeden yapın 2 saatte bir beslenmeleri gerekiyor internette altenarif süt tarifleri vas

Elifmuzeyyen

Patiliyo sayfasinda mama tarifi var onu atayim size

Elifmuzeyyen

1 Yumurta sarısı
Yarım çay bardağı tam yağlı günlük süt
1 çay bardağı su
1 tatlı kaşığı nişasta
1 yemek kaşığı yoğurt
yarım çay kaşığı bal
1 damla pediatrik (çocuk) vitamin

Elifmuzeyyen

"Yumurt sarısı, süt, su, nişasta ve yoğurdu temiz bir kapta iyice çırpın ve pişirin. Daha sonra soğumaya bırakın. Gerektiğine, yani karışım biberondan akmayacak kadar katı ise veya yavru kediniz kabızlık/su kaybı yaşıyorsa bu karışımı yine evde hazırlayabileceğiniz elektrolit sıvı ile sulandırabilirsiniz. Bir bardak kaynatılıp oda sıcaklığına getirilmiş içme suyunun içine; 1 yemek kaşığı şeker, 1 çay kaşığı tuz ekleyerek iyice karıştırın. Normalde kedinize şekerli ya da aşırı tuzlu şeyler vermemeniz gerektiğini, bunun bir acil durum müdahale yöntemi olduğunu ve sürekli uygulanmaması gerektiğini unutmayın"

dadamila

merhabalar. keçi sütünü önerebilirim. bahsedilen tarifler içinde veya sade de verebilirsiniz.özellikle bu yaz çok yavru kedi baktım keçi sütünün çok faydasını gördüm.ayrıca bildiğim kadarıyla inek sütüne kıyasla daha düşük laktoz içeriyor.kedi sütüne en yakın süt diye biliyorum.

tattoo35

1 Yumurta sarısıYarım çay bardağı tam yağlı günlük süt1 çay bardağı su1 tatlı kaşığı nişasta1 yemek kaşığı yoğurt yap şırıngayla ver ben öyle yaptım işe yaradı inşallah yarar.