Acil Durum Kesimin Ayağı Şişti Gece Kustu

rkyeda

Gece kedimi bırakmıştım kendi haline kedinin sinek yediğini ve kustugunu söyledi şimdi de kurstan gelince elinin şiştiğini yuruyemedigini gordum eli mı kırıldı burkuldu mu noldu şimdi sesiz sesiz inliyor bugünde cumartesi sonra da bayram napicagim

15 CEVAP

ursaminor

İstanbul gibi bir şehirde, Cumartesi günü saat 15:43'te "veteriner kapalı" diye bir mesajı kabul etmiyor bünyem, aklım, dimağım...
Lütfen yakınınızdaki kapalı bile olsa semtinizdeki diğer veterinerlere ulaşmaya çalışın. Bu durumda sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok. İnliyorsa çok sancısı vardır. Kedilerin acı eşikleri çok yüksektir. Onu inletecek kadar ciddi bir şeyse, demek ki tedaviye de ihtiyacı var demektir. :(

guineapigela

Veteriner nasil kapali?

Bilgos

veterinerler hafta içi açık olur genelde

Nurada

Nasıl kapalı ya? Araştırdım şuan istanbulda birsürü açık veteriner var. Kedinizin canı yanıyo şuan kalkıp götürmek yerine buraya resim atmayın. Benim içim acıdı vakit kaybetmeden gidin lütfen

sophiee

Veterinerler hafta sonları da açık oluyor. Gitmeden önce telefon edip garantiye alabilirsiniz

felishuman

Acilen bir veterinerin görmesi şart. Tamamen mi kopmuş? Kedim eski sahibindeyken ayağına dambıl düşmüş ve hemen veterinere götürmüşler tırnağı çekilip (anestezi ile) sarılmıştı ayağı. Yavru olmasına rağmen hala tam olarak iyileşmedi yani demek istediğim bu ciddi bir şey en azından pansuman yapılsın. Sizinki şişmiş bir de çok kötü görünüyor gerçekten.. Geçmiş olsun

guineapigela

Ne oldugunu tam anlayanadin ama bi veterinere goturmek sart

rkyeda

Şimdi gördüm tırnağı kopmus

Nurada

Veterinere götürsene neyi bekliyosun haline bak?

rkyeda

Veterinerler kapalı

rkyeda

Goturdum arkadaşlar birşeyi yokmuş bir kaç iğne yaptılar önlem için o kadar şimdi duzeldi

DEMET92

Tırnağına birşey yapmadı mı veteriner

rkyeda

Hayır tırnağı çıkmamış ben eli şiş olduğu için iyi görmemişim ama kedim hala ders almadı yukarılarda dolasiyor

FulyaC

Sürekli gözlem altında tutup her seferinde uyarmanız kızmanız lazım. Ama sürekliiii. Başka türlü emin olun çok zorr

rkyeda

özgürlüğüne aşırı düşkün dediği olmayınca hızlı nefes alıp veriyor asla normale dönmüyor