Kullananlar Yazabilir Mi ?

Tikih

Merhabalar arkadaşlar biliyorsunuz bi ara N&D den matisseye geçmeyi düşünmüştüm . Fakat çoğu kişi geçme dedi. Bu yüzden bende geçmedim. Kedime N&D nin orman hindistan cevizlisini alıyordum. Fakat değiştirmek istedim sizce narlı ve somon etli uygun mu ?

8 CEVAP

ursaminor

Narlı ve somonlu bir çeşidi mi varmış N&D'nin ilk defa duyuyorum. :/

Tikih

Narlı ve tavukluymuş :))

Tikih

Somon gibi gözüküyoor

ursaminor

:D Hindistan cevizli ve balıklı mı yoksa bıldırcınlı mı kullanıyordunuz? Kinoa serisi özel veteriner serisi neden uzun süreli kullanım tercih ettiniz acaba? Ve bence bu sıcaklarda portakallı balıklıya geçmeniz daha makul olur. Malum tavuk alerjisi tetiklenebilir. Benim başıma geldiğinden çok uyarıyorum herkesi :)

Tikih

Yanlış yazmışım hindistan cevizlisini kullanıyordum

guineapigela

Narli ve somon etli uygun

guineapigela

Ben eskiden narli ce somoj etli kullaniyordum bir sure once kuzu etli bal kabakli ve yabanmersinli N&D kullaniyorum suan

Tikih

Hindistan cevizli be balıkli olandan kullandım