Erkek Kedim Çiftleşme Hareketi Yapiyor Normal Mi?

essma46

Evimde 8 aylik disi ve 6 aylik erkek kedim var. Erkek kedim 1 haftadır dişi kedimin üstüne çıkıp ensesini ısırıp çiftleşme hareketi yapacak gibi davranıyor. Dişi kedim ise izin vermeyip elinden kurtuluyor. Ikisi de daha kızgınlığa girmedi erkek kedimin yaptığı normal mi? Bir de 1 yaşından önce çiftleştirmek istemiyorum çiftleşmelerine nasıl engel olabilirim acaba

1 CEVAP

Tikih

7 aylığa kadar hamile bırakamaz . Fakat siz yinede bu hareketi her gördüğünüzde onu azarlayın hayır ve şşşştt diyin. Bazen bu hareket üstünlük hareketi de oluyor.