Köpegime Mama Onerisi

smokei

merhabalar. samoyed kirmasi 2 yasinda bir oglum var ve egzama problemimiz var veterinerimiz gida kaynakli oldugunu soyledigi icin ev yemegi vermeyi kestik ve ilac kullaniyoruz. eukanuba sensetive skin mamaya gectik 1 aydir kullaniyoruz fakat iyilesme gozlemleyemedik. ayni zamanda tüylerine guzel gelecek bir mama onerebilir misiniz? su an kullandigim mama 'Eukanuba sensetive skin 12kg'
200tl civari bir fiyati var. 12-15 kilo mamaya maksimum 250-300tl verebilirim onerilerinizi bekliyorum

3 CEVAP

smokei

Arkadasim Golosi'nin balikli mamasini oneriyor ne dusunuyorsunuz?

Tikih

Himm.ben n&d kullanıyorum.ama n&d pahalı bir marka benimde dişi rotwellerım vardı dişi ona proplan kullanıyordum.ama memnun kalmadım reflexse geçtim reflex iyi bir marka hem ucuzda.bu arada çok tatlı.fotoğraf yarışmasına katın derim

Tikih

Himm.ben n&d kullanıyorum.ama n&d pahalı bir marka benimde dişi rotwellerım vardı dişi ona proplan kullanıyordum.ama memnun kalmadım reflexse geçtim reflex iyi bir marka hem ucuzda.bu arada çok tatlı.fotoğraf yarışmasına katın derim