Sizce Kedim Cinsi Ne Olabilir.

Heduman

Bana sahiplenirken russian Bluetooth dediler ama cinsten anlayanlar british shorthair gibi dediler.fikri olan varmı.ayrica cinsi ne olursa olsun o benim sevgi yumağım.

7 CEVAP

Siladumann

Britishlerin yuzü daha yuvarlak ve gözleri daha turuncu oluyor seninki rusian blue olabilir ya da belki de britishle başka bir kedinin melezidir

Scot

Russian blue

Bence russian blue cinsi. British shorthair a benzemiyor

Scot

Yesil olur benim bildigimde

Bilgeylmz

Annesi veya babası scotish mi. Eğer 2 sinden biri scotish iste kedinizn cinsi scotish straight olabilir. Eğer degilse kediniz russian blue hem de benim kedimin tıpkısının aynısı. Beninkinin gozleri de sarı, yeşil gibi.

AyseBerraAydin

Russian Blue kırması zaten russian Blue larin gözleri yeşil oluyor

Heduman

Russian blue cinsinin gözleri mavi olur dediler dumanın gözleri yeşil sarı gibi