Yatak Koruyucu

Siladumann

Herkese merhaba

2 CEVAP

Siladumann

Sebebini bilmiyorum ya benim sorularımın sadece herkese merhaba kısmı yayınlanıyor skdkwkxkal. Sorum şuydu yatak koruyucular işe yariyor mu? Yatağa işediğinde koku falan bırakıyor mu?

ursaminor

Sıvı geçirmeyen hasta çarşaflarından alabilirsiniz. Bunlar alt tarafa kesinlikle sıvı geçirmiyor. Böylece yıkanabilir olduğu için sürdürülebilir bir ürün almış ve birden fazla kez kullanmış olursunuz hem de yatak koruyucu kaydı mı vs. kafanıza takılmamış olur. Bu arada yatak koruyucu dediğiniz şeyin, hasta yatak bezi olduğunu düşünerek yazdım. Yanılıyorsam, düzeltin :)