Arkadaslar Lutfen Yanit Verin Bakin Allah İcin

Irmgns9

Biz 5 gunlugune tatile gidcez de 1 yasindaki erkek kedim evde kalcak tek kalcak simdi biz pazartesi 10 gibi gidcez csb gunu bi ablamiz kedimize bakcak mamasini deistircek suyunu deistircek pencereleri acccaz gittiginde geri kapatcak sonra cuma ztn biz gelicez sizce sorun olurmu ne onlemler alinmali tecrubeli olanlar veya bilgisi olanlar lutfen yanit versin

8 CEVAP

ursaminor

Işıkları tamamen kapatmak kedilerde terk edilmişlik hissi uyandırıyor. En az bir ışık açık bırakın giderken. Ayrıca kapıların önüne ağırlık koyun. Biliyorsunuz oyun oynarken yanlışlıkla kapıları kapatabiliyorlar. Bir odada kapalı kalması ve bakacak kişinin gecikmesi vs. kötü olur. Dolanabileceği oyuncakları kaldırın (ip, olta vs. gibi). sevdiği oyuncakları evin çeşitli yerlerine dağıtın. Yemek ve mamayı çeşitli yerlere bolca koyun. Kumunu en 7 santim doldurun ve mümkünse birden fazla kum kabı koyun. Klasik müzik açabiliyorsanız, radyo filan çok kısık sesle açık bırakın. Raflarda, kütüphanede düşürebileceği ve ona zarar verebilecek biblo, süs eşyası vs. ortadan kaldırın. Doğalgazı kapatın. Sizi çok özleyeceği ve size küsebileceğini unutmayın. Döndüğünüzde hayal kırıklığına uğramayın.

pamuk18pamuk

Camı açık bırakmayın

SEYMADUMAN

çok fazla su ve yemek koymanız en önemlisi bence birden farklı yere koymalısınız ve evdeki elektirikleri komple kapatmalısınız herhangi bir riske karşı bence ve ayrıca düşürebileceği eşyaları kaldırmalısınız tuvalet içinde normalden daha fazla kullanabileceği gibi bir ayarlama yapmanınz gerektiğini düşünüyorum. pencereleri açmak tehlikeli olabilir.

SEYMADUMAN

çok fazla su ve yemek koymanız en önemlisi bence birden farklı yere koymalısınız ve evdeki elektirikleri komple kapatmalısınız herhangi bir riske karşı bence ve ayrıca düşürebileceği eşyaları kaldırmalısınız tuvalet içinde normalden daha fazla kullanabileceği gibi bir ayarlama yapmanınz gerektiğini düşünüyorum. pencereleri açmak tehlikeli olabilir.

Siladumann

Bir leğene kum koy eğer kendi kabı dolarsa etrafa tuvaletini yapmak yerine leğeni kullanır

Ziag

Kesinlikle karanlıkta kalmamalı ve birden fazla yerde mama ve suyu olmalı yaz aylarında su çok önemli

Bugday

Haftada bir yerine hergün birisi uğrayıp, 5 dk onunla oyun oynayıp mamasını suyunu değiştirmeli.

Beyzasr

Oencereleri açma konusuna takıldım da ben kedi camdan atlayabilir kendini yaralayabilir alt kattaysanız kaçıp gidebilir o yüzden camı açık bırakmak güvenli değil