Reflex Yavru Kedi Maması

Heduman

Arkadaşlar refleks tavuklu Yavru kedi maması kullanan varmı acaba bağımlılık yaptığını duydum.

3 CEVAP

Ben sokak kedileri için alırım, ama evde ki dostunuz için daha iyilerini öneririm. Pro plan, royal canin, N&D, profine. Güvendiğiniz bir petshoptan açıkta alabilirsiniz. Ben yarım kilo alıp cam kavanoza koyuyorum taze taze yiyor. :)

Heduman

Tşk ederim.

nazli2017

Ben evdeki kedilerime kullanıyorum Çok memnunum bağımlılık yaptığını düşünmüyorum.Çünkü bazen mamayı yemek istemiyorlar.O durumda da tavuk haşlayıp veriyorum.Ayrica tüyleri de pırıl pırıl dökülme yok