Kedim Apartman Kapısında Neden Miyavlıyor Olabilir ?

Kedim apartman kapısında resmen ağlıyor, sabah 4 5 gibi ve akşamları. Bu sorunumuzun nedeni nedir ve nasıl çare bulabilirim ?

5 CEVAP

Hayır bir kere yazlığa götürdüm, ama ondan önce de aynıydı bu yüzden zaten yazlığa götürdüm enerjisini atsın diye ama yine değişen bir şey yok :(

Kedim erkek ve kısır :)

Tikih

hiç dışarı çıkardınızmı?eğer çıkardıysanız doğal olarak çıkmak isteyecektir

Nurada

Yanına bir arkadaş alsanız? İnanın kediniz alıştıktan sonra sorun çözülecek. Siz ne kadar iyi bakarsanız bakın yanlarında kendilerinden birisini istiyorlar

Üniversiteye bu sene yeni geçtim ve ailemle yaşıyorum ara sıra yavru kedilere geçici yuva oluyorum ama ikinci kedinin sorumluluğunu almak çok istemiyor ailem ve gelen yavrular kedimi görünce korkuyor :). Kedi besleyen çok arkadaşım ve tanıdığım var kimisi tek kedi bakıyor kimisi birden fazla, ve birisi "2 kedim olmasına rağmen erkek kedim senin kedin gibi davranıyor" demişti. Ayrı bi evim olursa önümüzde ki senelerde zaten 3 4 kedi bakmak istiyorum ama şuan mümkün gibi durmuyor. Tek sorun arkadaş yüzünden mi acaba ?