Kedimde Deri Yarası Var

emirtimur

Dün(cumartesi) kedimi severken tüylerinin altında bir yara farkettim. İki gündür biraz keyifsizdi. Hemen veterinere götürdüm. Veteriner yaranın sebebini tam olarak anlayamadı. Cildine iyi geleceğini söylediği 2iğne yaptı.(biri vitamin). Bugün(pazar) yaranın biraz genişlediğini farkettim. İlk fotoğraftaki kırmızı dış halkanın içi siyah olmuş. Tedavi ve yaranın sebebi hakkında bilgisi tecrübesi olup paylaşan olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

4 CEVAP

guineapigela

Veteriner sart. Birsey batma durumu olmus olabilir tam anlayamdim!!

guineapigela

Boyle konularda veteriner sart iyiki goturmussunuz ama bende tam anlayamadim

guineapigela

Boyle konularda veteriner sart iyiki goturmussunuz ama bende tam anlayamadim

emirtimur

batma tarzı bir durum sözkonusu değil biz de anlayamadık