Yavru Köpeğime Mama

Ziag

Anket

Mama
(4 oy)
Et
(0 oy)
İkisi de
(0 oy)
Toplam (4 oy)

Yavru köpeğim bahçede yaşayacak sizce mama mı kullanmalıyım yoksa et falan mı yemeli???

2 CEVAP

guineapigela

Mama kullanmalisiniz arada sirada cok nadir et verebilirsiniz ama gelisimi ve sagligi icin mama onemlidir.Mama onerim :PRO PLAN

Tikih

Yavru köpeğinize çok fazla et vermenizi önermiyorum. Biliyorsunuz özellikle yavru köpeklerde 6 aylığa kadar mama verilmesi zorunludur. Çünkü köpeklerde 6 aylık dönüm noktasıdır. Fakat 6 aylıktan sonra çok az olacak şekilde et verebilirsiniz. Sonrasında dilerseniz tamamen olmasa bile ete geçebilirsiniz NOT: MAMA OLARAK N&D VERMENİZİ ÖNERİRİM . Köpeğinizle beraber sağlıklı ömürler dilerim