Arabanın Altındaki Kediyi Çıkartamıyoruz

Kedi bir aylık 2 gündür durmaksızın bağırıyor arabanın altından kaportaya girip çıkıyor daha 1 aylık ve kaportadan çıktığı zaman direk diğer arabaya nasıl bu kediyi çıkartabiliriz

2 CEVAP

guineapigela

Mama koyabilirsiniz arababnin altina kokuyu alip gelir o firsatta alin HIC olmuyorsa HAYVAN KURTARMA KURULUSLARINDAN VB. den yardim almalisiniz

ebrar_aykut

Taşıma kutusunun içine yaş mama koyup biraz ileride bekleyin girdiği an kapıyı kapatıp alın