Wiskas Kötü Bir Markamı

boninon

Wiskas öldürücü bir markaymışta gerçekten öylemi peki 1 2 seferlik versek olurmu

7 CEVAP

ebrar_aykut

Içerisindeki bol baharat ve tuz malesef öyle. Ayrıca protein açısından çok zayıf. Ona bu kötülüğü yapmayın onun yerine Evde tuzsuz haşlanmış et verin

Toscana

veterinerimize sormustuk mamasına karıştır ver de mişti bana misafir gelenler getirmişti surekli verme ama olursa arada ver demişti

Beyzaing

Whiskasın kedilerde bağımlılık yaptığını duymuştum, tavsiye edilmiyor

misafirler getirdiyse sokaktaki aç kedilere verseydiniz kedinizin maması vardır sonuçta

Bu arada evet rezalet bir mama. içindekiler bölümünde et fazla tahıl az hatta hiç olmayacak mamalar kullanın. micho, whiskas, boni, goody gibi iğrenç mamaları kullanmayın

Evet kötü bir marka gerçekten öyle ama 1-2 sefer verseniz birşey olmaz heralde

uyuyankedi

whiskasın içinde çok fazla baharat ve tuz olduğu için kedileri ishal ediyor. ben kedime bir dönem kullandım , hiç memnun kalmadım önermem