3 Günlük Bebek Kedi İçin Bursa Da Süt Anne Arıyoruz

asyckr1903

bu yavruyu sabah erkek kedinin ağzından aldım kolunun altında boynunda ve omuzunda diş yaraları var henüz 2. 3 günlük gözleri kapalı çevreyi dolandım belki annesi sesini duyarda gelir diye ama gelen yok nerden çaldı bebeği bilmiyorum acil süt anne

4 CEVAP

Elifmuzeyyen

Sut anne arayisiniz devam ederken siz 2-3 saatte bir yavru kediler icin olan sut tozundan alip verin lutfen ölmesin açlıktan sonra da tuvaletini yapabilmesine yardimci olmaniz lazim kulak pamugu veya pamuk yardimiyla islattiginiz pamugu karin altinda genital bolgeye nazikce masaj gibi yaparak tuvaletini yapmasina yardimci olmaniz lazim

Elifmuzeyyen

Hayvan sahiplendirme icin kullandigim bir hesap var instagram adresim isterseniz kedinin fotoğrafıyla birlikte oraya bir ilan verelim yardimci olabilirim isterseniz

Elifmuzeyyen

Eger hesabiniz varsa da siz de yapabilirsiniz sokaklarbileyasakbize gibi hesaplara dm den gonderip ilan actirabilirsiniz

Elifmuzeyyen

Bu yavruyu malesef kaybettik tam da bir arayan cikmisken. Imkani olup da aramayani Allaha havale ediyorum