Tepkisi Nasıl Olacak

Tikih

Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz paşa oğlumun yanına bir erkek kedi daha aldım adı da salep şimdi 3.kedimi aldım.fakat 3. Kedimiz dişi ve kızgınlıkta yerlere yatıyor paşanın yanında yuvarlanıyor.paşaya sürtünüyor paşanın yanında garip garip miyavlıyor ancak paşa çiftleşmiyor.zararlımı çiftleşmeleri.paşa 6aylık yeni kedimiz de 6 aylık çiftleşsinlermi?şimdi minik olan da başladı

6 CEVAP

ebrar_aykut

Hayır tabiki çok küçükler sakın izin vermeyin ölü doğum gerçekleşir ayrıca kediniz de kaldıramayacağı için ölebilir

Heiter

Çiftleştirmeyi düşünüyorsanız, (sağlıklı bir doğum ve sağlıklı yavrular için) dişi kediniz yeterli olgunluğa ulaşana kadar ayrı tutmanız lazım malesef çünkü gebe kalmayacağından emin olamazsınız. Eğer yavrulamasını istemiyorsanız en azından bir tanesini kısırlaştırmanızı öneririm. O riski almaya gerek yok bence.

Tikih

Teşekkürler

Tikih

Arkadaşlar yeni kedimiz 8 aylik

Tikih

Yanlışıkla 6 yazmışım

Elifmuzeyyen

Yine de kediniz kucuk. Bu durum gecene kadar ayni ortamda bulunmamalari ve kisirlastirmanizi tavsiye ederim