Kedim Pirelendi

Meryemmucrr

Kedim pirelendi ne yapıcağım bilmiyorum kedim daha yavru internette pire damlasını tavsiye etmiyolar yavru kediye

6 CEVAP

Beyzaing

Pire damlasını veterinere danışmadan kesinlikle kullanmayın. Kediniz küçük olduğu için veteriner belki sprey verebilir

Elifmuzeyyen

Pire damlasi degil de biz de yaklasik 3 haftalik yavrularimiza pudra seklinde pire ilaci aldik veterinerden atarloks mu ne adi da

Elifmuzeyyen

Internetten almayin ama veterinerden alin

Ssevilayy

Benim kedimde yavruyken pireliydi . Pire damlası alıp kullandım sadece dozunu ayarlamak önemli yavru kediler için 2 damlacık yeterli oluyor aşırıya kacmamak önemli . Sonrasinda kökünden gitti valla .

kimnana

bizimkide en az 2 aylık, veterinerin verdiği sprey işe yaramadı bizde petshoptan damla alıp damlattık. 2-3 tane gördük tekrar üzerinde ama yumurtadan yeni çıkanlardı büyük ihtimalle

septikbaykus

Bayer yada strongold kullanın