Gim Cat Malt-Solt Pastel Extra Aldım 3 Aylık Yavru Kediciklerime Her Gün Vermem Gerekiyor Mu Bilgi

Tmer

Kullanan arkadaşlar var mı bu ürünü

4 CEVAP

felishuman

Her gün vermeyin bence. Genelde maltların arkasında her gün şu kadar cm verin yazar ama önerilmiyor pek o şekilde verilmesi. Ben 2-3 günde bir 4-5 cm olacak şekilde veriyorum 6 aylık kedime.

Bellathecat

Gimcat ve gimdoglar sizce yararlı mı? Ben hiç kullanmadım da bilgisi olan varsa yazabilir mi. Yan etkisi oluyor mu vs

Heiter

@Tmer Vitamin macunu olsaydı (ürün talimatında belirtildiği ölçüde) her gün verirdim ama söz konusu malt olunca bu aralığı biraz daha açık tutardım. 2-3 günde bir ve hatta haftada bir şeklinde.

@Bellathecat Bilimsel olarak bir şey diyemem elbette ama gözlemime dayanarak faydalı olduğunu söyleyebilirim. Şöyle ki: Biz tüy dökümü dönemlerinde veriyoruz ve gerçekten tüy dökümü azalarak tüylerin görünümü güzelleşiyor (daha parlak ve sağlıklı görünüyor yani). Biz, multivitamin macun kullanıyoruz bu arada. Diğer ürünleri bilemiyorum.

Tmer

Tşk ederim .Bilgileriniz için