Yardim ...Kedim Hastamı.....

Heduman

Kedimin bu hafta burnunun ucunda hep ıslaklık oluyor ve vücuduna göre belirgin soğuk.klimadan mi acaba dedim ama klimasizda bugün böyleydi.durumu normal ateşi de yok neden olabilir acaba.

7 CEVAP

Bilgeylmz

Kedilerin burnu ıslak olur zaten. Hatta bizim köyde burnu ıslak olan kedi sağlıklı olur derler. Bu arada kedinizi hasta edersiniz klima ile. Çok açmamaya çalısın. Bence normal benim kedimin burnu da öyle...

pamuk18pamuk

Burnunun ıslak olması normal zaten

pamuk18pamuk

Yani hastalıkla ilgisi yok

Heduman

Çok tşk ederim

Heduman

Çok tşk ederim

Elifmuzeyyen

Saglikli kedi kopegin burnu islaktir argumani dogru degilmis diye okumustum alakasi bile yokmus. Kedinizi takipleyin yine de veterinere gitmeniz de fayda var

Sevdakkus

Bende kedimi kucağıma alıp sevdiğimde o ıslaklığı sürekli farkediyorum. Bir kaç kişiye sordum çok normal dediler :)