Kedimi 1 Gün Boyunca Evde Bıraksam Birşey Olurmu

Sevdakkus

Merhaba,kedimi 1 gün evde bırakmak zorunda kalacağım. Sabah 9 gibi bıraksam gece 12-1 kadar birşey olurmu evde. Çok üzülüyorum ve tedirginim bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mi?

9 CEVAP

Elifmuzeyyen

Yemeğini ve suyunu koyun mutlakam kumunu degistirip temiz birakin. Acikta cam balkon birakmayin ustine düşebilecek seyleri de kaldirin

Kediler evde 2 gun sahipsiz idare edebilirler ama yem ve su bol olmali

Sevdakkus

Camı falan kapatacam da havasız kalmaz dimi çok uzun süre değil

Elifmuzeyyen

Havasiz kalmaz tabiki ama odaya hapsetmeyin elektrigi prizleri ocagi kontrol edin fiste bir sey birakmayin kesinlikle

felishuman

En az kullandığı odanın penceresini açıp odayı kitleyin alttan hava akımı olsun, açmasanız da sıkıntı olacağını sanmıyorum ama evin içine temiz havanın girmesi daha sağlıklı olur.

Sevdakkus

Camda sineklik var zatwn camları açık bırakmam yeterli olur. Birde banyoda yatmayı çok seviyor banyonun kapısını kapatmalı mıyım

Sevdakkus

Camda sineklik var zatwn camları açık bırakmam yeterli olur. Birde banyoda yatmayı çok seviyor banyonun kapısını kapatmalı mıyım

Sevdakkus

Birde kedimi daha önce 1 saat falan evde bırakmıştım. Kapıyı açtığımda apartmana kaçmaya çalışıyor. Nedeni ne olabilir

Kedi apartmanı merak ediyor veya sıcaktan serin yer arıyor olabilir önemli bir şey değil yani