Kediler Karanlikta Kalabilir Mi?

Disari cikarken aksam saatlerinde evin ışıklarını kapatıyorum. .kedim icin bir sakincasi var mi?

5 CEVAP

pamuk18pamuk

Bir problem olmaz ki zaten karanlikta görebilmek kedilerin bir özelliğidir

felishuman

Kediler gece aktif olan canlılar bu yüzden gece evin karanlık olması onların doğalarına daha uygun. Tabii bunun bir de kediden kediye değişen karanlıktan hoşlanmama durumu var bunu da kedinizi geceleri gözlemleyerek öğrenebilirsiniz. Yani, kedinizin karanlıkla bir sorunu yoksa kapatın ışıkları takılsın:)

felishuman

Terk edilme duygusu hemen oluşmuyor kedilerde. Gün sonunda evde oluyorsanız sıkıntı olmaz içiniz rahat olsun.

Beyzaing

Kedilerin gözleri biz insanlara oranla geceleri daha iyi görür bu yüzden bir problem yaratacağını düşünmüyorum

Isiklar kapaninca kendilerini terk edilmiş hissederlermis..diye duyum aldim..ama gun sonunda eve geliyorum....etkilemiyordur diye dusunuyorum