Smokin

Nurada

Bebekken çöpe atılan yavrularımızı büyüttük yaklaşık 30-40 günlük oldular. Şuan geçici yuvadakar eğer sahiplenizmezse kedi parkına bırakılacak malesef. Evde gözlerini açtılar dışarda yapamazlar yok mu onlara kucak açacak? Kuru mama yiyorlar, tuvalet eğitimleri var. 2side şşt sesini anlıyor harika bebekler.

Antalya/05418534508

8 CEVAP

Nurada

Görenler yaymama yardımcı olur musunuz? Bu canlar sokağa gitmesin lütfen

Elifmuzeyyen

Nur hanim bir de sahiplendirme ilani verin daha kalici oluyor. Mesajda anlattim nasil oldugunu

Tikih

Sahiplenmeyi çok çok istiyorum ancak bizim evde 3 kedi var.hırpalarlar yavrucuğu
Hele hele paşa salep ilk geldiğinde çok kötü kavga ettiler.ancak yinede bir konuşuyum ailemle

Tikih

Birşey değil :))

Nurada

İkiside erkek

Nurada

Çok çok çok teşekkür ederim. En azından yaymama yardım etseniz bile yeter

septikbaykus

Bu konuyu açtığınız petlebi sitesinde sahiplendirme bölümü var. Oraya ilan açarmısınız ?

Nurada

6 tane ilan var zaten demene gerek olduğunu sanmıyorum ^^