Kedimde Cilt Yaraları Var

glge

Selamlar 2 haftadır sokakta bulduğumuz kediyi besliyoruz son günlerde çene altında gördüğünüz yara çıktı bunun nedeni ne olabilir ? Ben aldığımız mama dan alerjisi olduğunu düşünüyorum daha önce yoktu. fark etmemişte olabiliriz ama pek fark edilmeyecek gibi de değil

3 CEVAP

aleyn

mantar ya da alerji olabilir mamayı değiştirip yaralara sarı kantoron ya da sarımsak yağı sürebilirsiniz. gözlemlemeye devam edin tabi. haftada bir yaş mamasına bi iki damla zeytinyağı katabilirsiniz.

Tikih

Aynısı bizdede var . Doktorumuz bir mantar türü olduğunu söyledi. Çok dikkatli olun sakın kaşımasın . Sonrasında orası yara oluyor. Biz 2 aydır uğraşıyoruz . Fakat hala geçmedi hemen veterinere gitmenizi öneririm. Bize ilk gittiğimizde mantar aşısı yaptılar. Ondan 1 hafta sonra 2. Dozu yaptılar şuan yarası iyi fakat yinede kontrol ettiriyoruz. Umarım sizinkide bizimkide iyileşir

Eymentalay

Mantara benziyor ama tabi işin uzmanına göstermek lazım. Mantar aşıları biraz pahalı oluyor benim kedim de olmuştu şu an hala krem kullanıyoruz yenibosnada Bahçelievler belediyesine bağlı bir yer var oraya gidip kediye sokakta veya bahçede baktığınızı söyleyin bütün işlemlerini ücretsiz yapacaklardır ve aceleyle de olsa ilgileniyorlar ben memnun kaldım şu an kedim iyileşmek üzere. Ben gittiğimde aşı kalmamıştı ellerinde krem verdiler ama aşı varsa mutlaka yaptırın. Numarasını bırakıyorum umarım işinize yarar geçmiş olsun. ‭+90 (212) 652 26 15‬