Yalnız Kalması ?

5 aylık yorkshire terrier cinsi köpeğim var sürekli yan yanayız okul başlicak bu yüzden evde yalnız kalıcak her gün sabah 07:00 da onu yürüyüşe çıkarıyorum üniversite başliyancada çıkarıcam ama 08:00-17:00 arası evde olamicam evde tek dursa sıkıntı olur mu ? Çok havlar mı veya arkadaşlar evi dağıtır diyorlar küçük bi alan oluştursam ona önünede oyuncaklarını koysam . Ne yapmalıyım ?

1 CEVAP

tattoo35

merhaba küçük bir ırk oldugu için evdede enerjisini atabilir onda sorun olmaz normalde evi dağıtmıyorlar siz yokkende dağıtmaz oyuncagı varsa onları bırakın ve küçük bir alan oluşturmayın bir yere sabitlemeyin bence bu sefer uzaklasır sizden ama tuvalet olayını bence biraz erken kalkıp bahce veya park yakınsa 10 dakikanızı ayırın derim