Kedimi Evde Bırakıyorum

Sevdakkus

Merhaba,2 aylık kedimi evde 1 saat bıraktım fakat eve geldim ve kapıyı açtığımda apartmana kaçmaya çalışıyor. Sizce nedeni ne olabilir?

3 CEVAP

tattoo35

içgüdüsel bendekiler hep yapıyo meraklılar :) bir sorun olduğunu düşünmüyorum :)

Sevdakkus

Çok teşekkür ederim:)

Toscana

benim kızda çıkmış apartmana arıyorum yokk çağırıyorum gelmiyor bulamıyoruz apartmanda bir gürültü çığlıklar bi çıktım pencereye çıkmış korkudan kadınlar çığlık atıyor nadıskl korkmuş kapının yanına yaklaşmıyor 1 haftadır 1.5 yıldır bende ilk defa böyle bişi yaşadık dikkat edin çok dikkat ettiğim hakde bu durumu yaşadım