Kedim Çok Halsiz

kediminnos

Eve küçük bı kedi getirdik. Kedim ondan hoşlanmadı ama alışır diye kedi bı süre evde kaldı. Bu sürede kendi kedim koltukların arkasından çıkmıyordu bizden kaçıyordu. Dün de 3 defa falan kustu. Durum böyle olunca küçük kediyi evden gönderdik. Kedim bugün hem çok halsiz hem de bizden kaçıyor hiçbir şeye tepki vermiyor koltukların altına giriyor. Sizce bu durum kediden mi yoksa kedim hasta mı oldu kustu çünkü baya sıvı bı şekilde

7 CEVAP

Beyzaing

Kediler bazen kıskanıp küsebiliyorlar, üstüne gitmeyin ama ilgisiz de bırakmayın. Kusması içinse veterinere danışmalısınız bence

IlyHeather

onla uğraşmayın mamasını suyunu verin o zamanla size alışıcak üstüne gitmeyin o sizin yanınıza gelecektir ve serbest bırakın evi tanısın

kediminnos

Yeni gelen kediden bahsetmedim ki

Elifmuzeyyen

Yeni gelen kediyi nereye gonderdiniz?

kediminnos

Akrabam sahiplendi

kediminnos

Veterinere götürdüm stresten kusar dedi ama hiçbir şey yemiyor anlamadım ya çok kötü durumu şu an

Elifmuzeyyen

Yaş mamayi sever genelde kediler yas mama mi verseniz