Kedim Kustu

Kukucuk

Merhabalar benim 4 aylık bir kedim var sürekli yediği mamayı bugün kusmuş baktığımda tüm tüm kusmuştu mamaları fakat halsiz veya yorgun değil gayet güzel oyun oynuyor şuan da uyudu endişelenmem gereken bir durum var mı acaba?

25 CEVAP

Kukucuk

Yine kustu :( acaba tüm tüm yemekten olabilir mi mamaları kırmadan yiyor ve yediği gibi de çıkarıyor

Anonymus813797

Zehirlendi mi acaba bir yoğurt yedirmeyi deneyin

Anonymus813797

Kusarken kapı eşiklerine veya herhangi bir yere sürtünüyor mu?

Anonymus813797

Kusarken kapı eşiklerine veya herhangi bir yere sürtünüyor mu?

Kukucuk

Hayır bulduğu yere direk kusuyor sonra herşey normalmiş gibi devam ediyor

Elifmuzeyyen

Siz veterinere götürün hemen kustukca midesi zorlaniyor cunku diskisinda bir sey var mi

Kukucuk

Yoğurt yedirdim şimdi

Kukucuk

Yok gayet normal dışkıdı

felishuman

Bence bir veterinere götürün bir sıkıntısı var belli ki

Tikih

Evet bir veterinere götürseniz iyi olur. Yada veterinerinizi arayın ;))