Kedim Kustu

Kukucuk

Merhabalar benim 4 aylık bir kedim var sürekli yediği mamayı bugün kusmuş baktığımda tüm tüm kusmuştu mamaları fakat halsiz veya yorgun değil gayet güzel oyun oynuyor şuan da uyudu endişelenmem gereken bir durum var mı acaba?

25 CEVAP

Tikih

Bazen mamayı çok hızlı yiyinve oluyor. Veya tüy kusmuş olabilir. Kusmuğunun rengini söylersebiz daha detayli anlayabilirim :))

felishuman

Geçenlerde bizimkinin mamasının gelmesi 1 gün gecikti, geldiği an saldırdı hızlı hızlı yedi baya da yedi sonra kustu:) Fazla mama yiyince dediğiniz gibi tüm şekilde kusabiliyorlar, endişelenmeyin

Kukucuk

Çok teşekkür ederim rahatladım :)

Tikih

birşey değil .insan kedisi olunca böyle oluyor:))

felishuman

Mama bayat ya da bozulmuş olabilir mi acaba?

Kukucuk

Onu düşündüm yeni mamayı açtım birazdan vereceğim önce zorlamak istemedim biraz midesi rahatlasın diye şimdi bakacağım

Kukucuk

@tikih Sadece mama kusmus tüm tüm

Tikih

Evet mamaysa normal endişelenmeyin :))

Kukucuk

Arkadaşlar kedim yine kustu bu sefer mamayla karışık açık kahverengi bir tonda kustu ne oluyor korkuyorum

Kukucuk

Lütfen cevap verin ne yapmalıyım

Tikih

Sakin olun .veterinerineri aradınızmı?aramadıydanız arayın.kedinizi sıcak bir alana alın gözünüzün önünde olsun.eğer kusması kırmızıya doğru giderse hemen veterinere gidin

Tikih

Durumu nasıl oldu kedinizin

Kukucuk

Şuan uyuyor anlamadım herşeyi gayet yerinde sabah uyuduktan sonra uyandı koştu oynadı sinek kovaladı sonra geri kustu anneme sordum sabah çok yedi ondan olmuştur diyor ama endişeleniyorum ben eğer tekrarlarsa veterinere götürmeyi düşünüyorum

Tikih

Çok yediğinden olacağını sanmıyorum.ancak çok korkulacak bir durum değil.siz korkarsanız kedinizde bunu hisseder

Kukucuk

Hayatımda ilk defa böyle bir tecrübe yaşadığım için çok üzerine düşüyorum bir şey olmasın diye inşallah korkulacak bir şey yoktur sağolun