Kedim Niye Böyleyapıyor

LoveAnimals

şuan arabadayız ve kedim nedense ağzınıaçıyor ve dilini yukarı aşağı sallıyor sizce neden böyle yapıyor??

5 CEVAP

Tikih

Bazen tedirgin olduklarında böyle yapıyorlar. Veya sıcaktan da olabilir. Benim çok rahatsız olduğunda veya tedirgin olduğunda böyle yapıyor

LoveAnimals

teşekkürler

uyuyankedi

kediler gerildiğinde böyle yaparlar endişelenmeyin

köpek gibi nefes alması onun susadığı veya stres olduğunu gösterir. çok uzak mesafeli bir yere götürmeyin derim

TarcinAyse

Kediler araba yolculuklarını pek sevmiyor. Heyecan ve korku yaşadıklarından vücut sıcaklık seviyeleri artıyor ve o şekilde ağızları açık nefes alıyorlar. Benim kesimde de aynı durum var oradan biliyorum.