Matisse Salmon & Tuna Kedi Maması Hakkında Deneyim Ve Fikirleriniz Nelerdir?

dadamila

merhabalar. kedimin mamasını değiştirmek istiyorum. Matisse Salmon & Tuna Kedi Maması aklıma yattı ama bazı somonlu mamalar çok yoğun ve kötü kokuyorlar. bu mama hakkında iyi yorumlar okudum fakat koku meselesi hala kafamda soru işareti. bu mamayı kullanmış olanlar deneyimlerini ve fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim. (not: bütçeme uygun olduğu için bu markayı seçtim.bu fiyatlarda iyi mama önerisi olan olursa açığım.)

7 CEVAP

felishuman

Bu fiyatlarda seçebileceğiniz en iyi mama bence Matisse. Koku sizin için mi sorun oluşturuyor? Öyleyse mama kabını havadar bir yere koyun ve sıcak havalarda kabındaki maması bittikçe az az koyun öyle yesin diğer türlü mama çok bekleyince kötü kokabiliyor. Kaliteli mama yine de kokar maalesef, bence kedinizin sağlığı için buna katlanmalısınız

dadamila

anladım teşekkürler bilgi için :)

aleyn

matisse somonlu kullanmıştım çok oluyor ama öyle rahatsız edecek kadar bi koku hatırlamıyorum kedim de sorunsuzca yemişti.

Reyaura

Ben kullaniyorum kokuyor ama evi sarmiyor kokusu . zayif olan 2 kedim kilo aldi ve begenerek yiyolar bence içerik olarakda fiyatina göre iyi

dadamila

çok yoğun ve evin her yerini saran başka bir markanın somonlusunu kullanmıştım. kedim de hoşlanmadı ve yemedi.bende hak vermiştim ona açıkçası. derdim kokması değil kötü kokuya sahip bir mama olmaması.bütün balıklı mamalarda bu sorun var mıdır ki? bu konuda bilginiz var mı?

dadamila

bu mama hakkında bilgiye sahip misiniz? Happy Cat Weide Lamm Kedi Maması da 2. tercih olarak aklımda şu an.

felishuman

Matisse Happy Catten kat kat iyi bir mamadır. Biz de balıklı ve tavuklu Acana kullanıyoruz şuan ama bahsettiğiniz gibi bir koku olayı yok:)