Erkek Kedim Kardeşiyle Çiftleşmeye Çalışıyor

nazli2017

Nazlı nın ilk doğumundan 5 aylık bir erkek bir dişi yavrusu var.Sahiplendiremedim malesef.Ikisi de tekir.Erkek kardeşiyle çiftleşmeye çalışıyor.Hamile kalmasından korkuyorum.Kısırlaştırma için erken diye biliyorum.Ne yapabilirim.

4 CEVAP

felishuman

6 aylıkken erkek kedilerini kısırlaştıranlar var veteriner önerisiyle. Siz de veterinerinizle konuşun kısa zamanda kısırlaştırma işlemi yapılamayacaksa maalesef sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Dişi kızgınlığa girmedikçe erkek kediye izin vermez zaten

septikbaykus

Başımıza taş yağacak

Tikih

Ayrı tutun.olabildiğince uzaklaştırın şimdi benimkilerde öyle

nazli2017

Aynı evin içinde münkün olmuyor.Birbirlerinden ayrı da duramıyorlar.Odayi ayırıp kapıyı kapattığımda da çok ağlıyor ikisi de