Acik Mama

Scot

Açik mama konusunda Guvenebilcegimiz bir site varmi arkadaslar.ben daha once aldim bana uavru yerine yetiskin mamasi verildi. N &D nin scik mamasini almak istiyorum onerisi olan varsa yazsin

5 CEVAP

septikbaykus

Scik ne ? birde nerde oturuyosun ben nd kuzuluya döndüm kiloyu 35 e veriyolar siparişde 50 tl ve üstüyse kapımıza geliyo

septikbaykus

Scik ne ? birde nerde oturuyosun ben nd kuzuluya döndüm kiloyu 35 e veriyolar siparişde 50 tl ve üstüyse kapımıza geliyo

Kesinlikle internetten açık mama almayın. taze olup olmadığı sahte olup olmadığı anlaşılmıyor. Onun yerine güvendiğiniz bir petshoptan açık mama alabilirsiniz.

Scot

Acik demek istedim.yalnis yazdigimi fatketamedim.ankaradayim ben.@ayberkerdogan evet bi kere acik mama aldim ondada pisman oldum.ama uyguna geliyor baya.burdaki pet shoplardada nd mama yok bulamadim.guvenilir bir site varsa diye sordum.tesekkur ederim saolun

Scot

V4pati siz hangi siteden aliyorsunuz guvenebilirmiyiz acaba