Yardım

Nurada

1 aylık kediye pire damlası damlatılması ve yarım tablet iç parazit hapı yutturulması normal mi? Ve geçmeyen ishal yüzünden parazittendir deyip 1 hafta geçmeden tekrar yarım tablet daha parazit hapı yutturulması?

8 CEVAP

pamuk18pamuk

Vermeyin bence çok fazla gelir

pamuk18pamuk

Başka veterinere danışın

pamuk18pamuk

Hatta hiç verilmesine gerek yoktu 1 aylık kediye iç parazit hapı verilmez

pamuk18pamuk

İç parazit hapini verdiniz mi acaba? Yazdığım yorumu okudunuz mu acaba?

pamuk18pamuk

Üst üste acaba yazmışım

Nurada

Hatta elime yarım tablet daha verilip 3 gün sonra bunu yutturun denmesi?

septikbaykus

Bence pek normal değil.

Elifmuzeyyen

Normal değil bence cok agir gelir biz yetiskin kopegimize bir tanesini 6 ayda bir veriyoruz yani veteriner oyle dedi