Kedim Yatağında Yatmıyor

Sevdakkus

Merhaba kedim hiç yatağında yatmıyor. Üzeri açık minder tarzında yatağı var. Aldığım günden beri hiç yatmıyor sürekli koltukların altında veya kapınun eşiğindeki uyumayı tercih ediyor. Sizce üzeri kapalı yatak mı almayalıyım?

8 CEVAP

Havalar sıcak serin yerler arıyor, ayrıca kedin karar versin bence nerede yatacağını :)

TarcinAyse

Kediler belli bir yerde yatmazlar. Canları nereyi istiyorsa oraya yatarlar.

Sevdakkus

Her gece yer değiştiriyor,kararsız bir kız:)

LoveAnimals

Benim kedimde hiç yatmıyor yatağında hep bizim yanimizda yatiyor : )

pamuk18pamuk

Kedinizi kendi istediğiniz yerde yatıramazsın o anda canı nerde yatmak istiyorsa orda yatar

felishuman

Kedidir ne yapsa yeridir.. Şu kedi yatakları da tamamen para tuzağı:))

uyuyankedi

benim kedimde öyle hiç yatağında yatmıyor :))

ecemarinmis

Kapalı yatak alsan da yine yatacağını sanmıyorum onun paşa gönlü nereyi isterse orda yatar