Disi Köpegim İlk Kan Geldikten 8 Gün Sonra Çiftleşme Eğilimi Gerçekleşti. Şu An Kapalı Bi Ortamda Ka

Emrah1

Köpek kızgınlık

5 CEVAP

Mayis1

Tam olarak sorunuz nedir peki?

Emrah1

Bu süreç ne kadar sürer. Daha 8 aylık. Ayın 12 sinde kızgınlığa başladı. Ve iki gündür erkek köpeklerin yaklaşmasına izin veriyor.kapali bi alanda tutuyorum ve kac gündür bu şekilde tutmam gerek

Elifmuzeyyen

Kapali alanda niye tutuyorsunuz ki kizginliga girmiş olabilir ama sürekli ciftlesecek değil ki

Mayis1

Kızgınlık 21 gün civarı sürüyor. Tasmasını takıp yürüyüşe çıkartabilirsiniz. Hayvana da yazık o kadar süre kapalı kalmasın. Biz de köpeğimizi bağlıyoruz( o da şu an kızgınlıkta) ama bahçede etrafı çitle çevirili bir alan.

Emrah1

Iki gündür kapalı alanda. Daha önce bağlıydı.Erkek köpekler iyice dolaşmaya basladi etrafında. Bahçe çok korunakli deil onun için kapalı yerde Ve bende hiç hoşnut deilim bu durumdan. Sadece merak ettim şey kızgınlık ta ikinci evre olan ostrus kaç gün sürer.