Bu Sefer Çok Ciddi

Tikih

arkadaşlar kızım kömürü ilk aldığim zaman karnı balon gibiydi.1 hafta evde yokktum.kedilerimi arkadaşım bakıyordu.kömür doğum yapmış!!!aldığim kadın bana hamile olduğunu söylemedi.ne yapmalıyım?ben de kömürün mamasını kısmıştım çok yiyor diye.5 yavrusu olmuş.evde 2 erkek kedim var ne yapacağım nolur yardım.resimlere tek bir tane koyabilirim çünkü diğerlerine dokunmama izi vermiyor ve o odaya giremiyorum.

3 CEVAP

uyuyankedi

kediler 2 veya 3 haftalık gibi herhalde 2 haftadır bakıyorsunuz kediciklere

Tikih

ne olur cevapp:((

uyuyankedi

hımm.. siz sanki birkaç gün öncesinde soru cevapa kedim kızgınlıkta yazmıştınız . ben genelde hamileyken kızgınlığa girmiyorlar diye biliyorum. büyük ihtimalle başka bir kedi siz almadan önce çiftleşmiş . ondan 1 ay sonra kızgınlığa girmiş olabilir fakat emin değilim kediniz kaç aylık ? kedinize vitamın tozu vermenizi öneririm