Kanlı Kusmuk Mu? Acil Bakar Mısınız Lütfen..

mustafaparlak

Anket

Ankara’da veterinere götür / Etten damlamıştır
(1 oy)
Burada veterinere götür / kanlı kusmuktur
(0 oy)
Toplam (1 oy)

Kedim bugün sabah ve akşam kustu. Kusmadan önce bağırıyor ama kustuktan sonra hemen eski haline dönüyor. Kustuktan sonra keyfi de gayet yerinde oluyor ve de elimi bir yerlere sürtünce hemen av pozisyonunu alıp oyunundan vazgeçmiyor. Sabah da böyle keyfi yerinde olunca veterinere gitme gereği şimdilik duymadık. Ama biraz önce yine kustu ve kum kabına da sıçramış. Genel olarak turuncu ve renksiz. Ama ufak bir kısımda kan gibi bir şey gördüm. Ama kurban bayramı biliyorsunuz anneme sorduğumda kumun olduğu yere eli kanlıyken geçtiğini söyledi. Ondan damladığını tahmin ediyoruz çünkü küçük bir kısımdı yine de emin olamadım. Bu arada yolculuk yaptık birlikte arabayla geleli de 4 gün oldu. Onu da belirteyim. Şimdi tekrar emin olmak için oltasını salladım hemen oynamaya başladı yine. Ankara’ya gidince yine de veterinere götüreceğiz ama acil bir durum var mıdır sizce? Burada pek götürmek istemiyorum çünkü küçük bir yer ve tanıdık ya da güvenebileceğim bir yer yok. Sizler de fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

7 CEVAP

Elifmuzeyyen

Takip edin tekrar karar vermek icin net degil malesef kan annenizin dedigi gibi de olabilir olmayadabilir

mustafaparlak

Evet takip edeceğiz. Şu an keyfi yerinde yatıyor. Burası bizim evden biraz soğuk. Belki de üşüttü. İnşallah önemli bir şeyi yoktur. Bakalım..

mustafaparlak

Ayrıca şunu söylemeyi unutmuşum sabah öğününü kusunca akşam mama vermedim midesi dinlensin diye. O da ilginç bir şekilde istemedi. Vermemem uygun olur mu?

Elifmuzeyyen

Siz yine de mamasini verin ama yemezse zorlamayin tabi. Ve kustugu icin su kaybetmistir su icsin temiz suyu olsun yani

mustafaparlak

Soru günceldir arkadaşlar. Fikri, bilgisi, tecrübesi olan yazarsa sevinirim :)

chrollovlad

kedinizin durumu ne acaba benzer sorunu kedilerimde yaşıyorumda

chrollovlad

kedinizin durumu ne acaba benzer sorunu kedilerimde yaşıyorumda