Royal Canin

Eymentalay

Merhabalar. 2.5 aylık kedimi 1.5 aylıkken sahiplenmiştim süt tozuyla beraber royal canin baby cat kullanıyordum süt tozu çok dayanmadı zaten 1-2 haftada bitti. Şimdi baby cat maması da bitmek üzere sizce yine baby cat mi alayım yoksa kitten mı alayım nedeniyle birlikte cevap verebilirseniz çok sevinirim

7 CEVAP

pamuk18pamuk

Kitten almalısınız çünkü Baby&Cat annesinden ayrılmamış olması gerekir yani süt içmeyi bırakınca

pamuk18pamuk

Kitten alabilirsiniz

ecemarinmis

Baby cat ve kitten farkını hiç bilmiyorum biliyosanız söyler misiz

Minikbella

Simdi kedi 2.5 aylık mi yoksa 1.5 aylık mi anlayamadım da

Eymentalay

Şu an 2.5 aylık

onurtemiz

Bence farkı anlayana kadar direk bu kötü markayı bırakın. O parayı veriyorsunuz ona ama emin olun ki içeriği çok iyi değil. Balon bir marka Royal Canin. Bırakın yavrunuza yedirmeyi bu mamayı, Kitten olan kaliteli mamalar verin yavrunuza. Belki Orijen ve Acana markaları pahalı gelebilir ama ND Kitten yedirin çocuğunuza büyüyene kadar emin olun gözünüz arkada kalmaz, sağlıklı ve doğru beslenen bir çocuğunuz olmuş olur. Royal Canin vermeyin hayvanınıza.

Eymentalay

@onurtemiz ilk defa royal caninle ilgili bu kadar kötü bir yorum okudum :) nd dediğiniz gibi kaliteli bir mama ama royal canin daha ucuza geliyor 800 gram alıyorum her aldığımda 34TL’ye geliyor bu fiyata veya çok fark etmicek bir fiyata nd bulursam dediğiniz gibi yapacağım mutlaka