Chihuahua Sahiplenmek İstiyorum

Petslover

Chihuahua sahiplenmek istiyorum ama 1.200 tl den fazla veremem. Sahiplendirmek isteyen mesaj atsın.

11 CEVAP

LoveAnimals

Parayla hayvan almayın derim

LoveAnimals

Hangi şehirde oturuyorsunuz?

Sutunannesi

Ücretsiz hayvan istiyorsanız sokakta bir sürü yardıma yuvaya muhtaç dost canlısı kediler köpekler var gönlünüz çok yüceyse açsanıza evinizin kapısını onlara :)

LoveAnimals

2 tane ücretsiz istediğiniz cinsten köpek buldum.

LoveAnimals

Yetişkin olanın telefonu 0 (538) 208 31 38 Genç olanın telefonu 0 (533) 618 56 52

LoveAnimals

Inşallah yardımcı olabilmisimdir.

Petslover

İstanbul da oturuyorum ya ücretsiz bulamıyorum 1 senedir araştırıyorum ama hiç bulamadım

Petslover

Evimize en uygun ırklar küçük ırk ve küçük ırklardan en ilgimi çeken ırk da chihuahua ve illa ücretsiz diye sokaktan sahiplenmek diye bir şey yok bir sürü cins ücretsiz de var

Petslover

Evimize en uygun ırklar küçük ırk ve küçük ırklardan en ilgimi çeken ırk da chihuahua ve illa ücretsiz diye sokaktan sahiplenmek diye bir şey yok bir sürü cins ücretsiz de var

LoveAnimals

Biri genç biri yetişkin

LoveAnimals

Şuan sahiplendirilip sahiplendirilmedigin bilmiyorum ama numaralarını verebilirim