Doğum Yapmış Kedi

Tikih

Kömür kızım doğum yaptı.hiçbir şey yemiyor içmiyor.yavrulara süt yetmiyor.birde 10.katta oturuyoruz.yavrular düşerse??

3 CEVAP

Bilgeylmz

Ağzına şııngayla tepin. Zorla olsada o bir anne:) yemese de zorla yedirin. Yaşmama falan koyun şrınganın içine. Malt karıştırın öyle verin ağzına. Balkonu da yavrular olduğu için açamayacaksınız malesef. Ona çare sadece sineklik. Veya balkonu camlatmak.

Minikbella

Eğer camlarda sineklik varsa camı açın ama sineklik kapalı kalsın. Balkonada cam yaptırın güvenli olsun. Ama evden çıkarken veya odadan ayrılırken bir yerleri açık bırakmadığınıza emin olun çünkü herşey bir anda oluveriyor .gözümüzden kaçabilir allah korusun ya. Anne içinde sevdiği yas mamaları veya kuru ödül mamalarini kendi maması ile karıştırın ve de macun vitamin vb.verirseniz yaninda daha iyi olur bağışıklığini geri kazanması gerekir çünkü onca çocuğa bakmak hic de kolay bir is değildir. Anne gözüyle de bakmak lazim olaylara :) umarım tavsiyelerim işinize yarar . torun bakmak zor iştir hic yerlerinde durmazlar keratalar kolay gelsin ;)

Tikih

Teşekürler