Yavru Kedinin Burnunda Kabuk Var

Merhaba beslediğim yavru sokak kedisinin burnunda bu şekilde kabuk tarzında bir şey var. Yanık yarası mı yoksa burnunu bir yere değdikten sonra kuruyan bir sey mi? Fotografta goruldugu gibi burnunun yaninda iki tarafta da buna benzer bir sey var

2 CEVAP

Damlacel_

fotoğraf görünmüyor fakat burnunu büyü ihtimalle bir yere sürtmüştür kısa zamanda geçer diye düşünüyorum

KediliBaba

herhangi bir yağ sürün(zeytin,susam,ayçiçek ne varsa) geçeçektir önemli bir şey değilse geçmez ise tekrar yazarsınız.