Kaç Kg Veya G Mama ???

Minikbella

Arkadaşlar 3 aylık kedime buradan mama almak istiyorum da 800 gr ne kadar yeter veya kaç kg veya gr kedi maması almalıyım . eğer cevap yazarsanız lütfen ne kadar sure yeteceğini de yazın. Çünkü karşılaştırma yapacağım. Şimdiden teşekkürler.

11 CEVAP

pamuk18pamuk

1200 gr bir ay yeter yani tahminim

pamuk18pamuk

Günde 40gr civarı yer sanıyorum bu nedenle 20 gün yeter diye düşünüyorum

pamuk18pamuk

Rica ederim

pamuk18pamuk

Kedim 26 gün önce ihmal sonucu hayatını kaybetti Lütfen Instagram'da hesabıma bakar mısınız? Daha ayrıntılı anlattım Hesabım @vegassikayet

pamuk18pamuk

Teşekkürler, Pamuk kedimin adı bu arada :)

pamuk18pamuk

Anladım

beautifulcat

bizim kedimize yaş mamasız 400 g royal canin 13 gün yetmişti. 800 g 26 gün civarı yeter sanıyorum

Minikbella

Geçmiş olsun pamukcum. Sizin adınıza çok üzüldüm yıkılmış olmalısınız :'(

Minikbella

Anladım ama gerçek isminizi bilmediğimden bunu kullandım

Minikbella

Teşekkür ederim pamuk18pamuk

Minikbella

Sonuna emoji koydum ama çıkmadı en iyisi simdi koyayim :) diğer turlu kaba ve soğuk oluyor değil mi ;)