En Uysal Köpek

pegasus

en uysal köpek türü hangisidir

17 CEVAP

acarabi

En uysal köpek ne demektir bir kere. Laboratuarda imal edilmiş canlımı alıyorsunuz. Irkı, cinsi farketmez. Siz nasıl yetiştirir ve eğitirseniz köpek öyle olur. Sadece bazı ırklar daha koruyucu, bazıları bekçi özellikli, bazıları daha oyuncu gibi özelliklere sahip olarak aralarında ayrılırlar. Siz, apt.dairesimi, bahçeli bir evmi, açık arazide bir yerleşim yerimi gibi sosyal yaşamınıza uygun bir cins sahiplenebilirsiniz ancak. Bunun için gerek bu sitede, gerekse diğer kaynaklarda oldukça faydalı bilgilere erişebilirsiniz. Son olarak aklınızda bulunsun, hangisi uysal, hangisi söz dinler, hangisi şöyle böyle gibi gerekçelerle köpek sahiplenilmez. Haaa, sahiplenilir fakat, başınız da dertten kurtulmadığı gibi veteriner veteriner dolaşır, dünyanın masrafını da boşa yapmış olursunuz. Acar abi dedi dersiniz. Lütfen önce çok iyi araştırın......

Pet_deniz

Yetiştirdiğin şekle bağlı. Pitbull bile uysal :)

golden ve pug

pegasus

Saol

zeynepozcan

golden pug ya da cocker

endofbeauty

O yetistirmekle alakali. yanlis yetistirirsen goldenlar bile agresif olabiliyor.

pegasus

Aynen bizim bir alman kurdu Bide rotwiwer köpeğimiz var arkadaşıma arıyorum

Akitamaya

Ne olursa olsun ne farkeder

Akitamaya

Sen ona alican seçen benim mayam olmadan ben yapamam ayrıca her köpek de canlı onlarda sevgi ister pitbull doberman bile olsa ister sana alışacak sen de ona uysallasmis olacak

Akitamaya

Açar abi hakli

selahat

iyi yetiştirirsen golden dır.

buse1deniz1

EĞİTİRSEN HEPSİ

Dila2003

Bulldog

pegasus

Bence de Golden ama düşünüyorum

pegasus

Onu bende biliyorum oyuncak beslemedim ya